Dlaczego warto stosować Olej Kokosowy

Team info
DescriptionIdealnie sprawdza się nie tylko w kuchni, ale również w upiększaniu. Pomaga przy odchudzaniu, jest zgodnym z naturą antybiotykiem, można go używać u domowych ulubieńców. Olej Kokosowy Miętowe o oleju kokosowym. Jest on uzyskiwany z miąższu kokosa, a jego świetne dobrodziejstwa zawdzięcza posiadanymskładnikom tłuszczu, a dokładniej mówiąc trójglicerydom średniołańcuchowym (MCT). Tłuszcze te nie są zamieniane w masę tłuszczową, lecz są wykorzystywane do produkowania mocy w organizmie, czyli olej kokosowy wykorzystany do posiłku doskonale spełni swoje zadanie podczas obniżenia kalorii. Im mniej kalorii, tym znacznie mniejsze ryzyko otyłości, która zwiększa podatność na choroby układu krążenia.
Prace badawcze potwierdziły, że olej kokosowy doprowadza do wzrostu ilości tzw. zdrowego cholesterolu (HDL), obniżając przy tym wysokość niekorzystnego cholesterolu (LDL). Swoje przeznaczenie odnalazł na dodatek w zapobieganiu pewnych zaburzeń. Olej kokosowy ma mocne właściwości antybakteryjne, a także wiruso- i grzybobójcze. Odkryto, iż olej blokuje wzrost mikroorganizmów wywołujących psucie się zębów i choroby jamy ustnej.
Olej kokosowy stosowany u pacjentów cierpiących na demencję usprawnia funkcje poznawcze. W pielęgnacji wykorzystuje się go jako preparat odżywczy, zwalczający uporczywy trądzik czy wybielający szkliwo. Posiadani domowi ulubieńcy także mogą skorzystać z jego dobrodziejstwa podczas chorób naskórka, poprawy wyglądu czy poprawy trawienia. Należy jednak zapamiętać, aby zawsze wybierać olej kokosowy tłoczony na zimno, ponieważ taki jest uznany za najzdrowszy.
Web sitehttp://bit.ly/1R8R6Y5
Total credit0
Recent average credit0
Cross-project statsSETIBZH
Free-DC
BOINCstats.com
CountryUnited States
TypeJunior college
Members
Founder Kelley26Clark
New members in last day0
Total members1 (view)
Active members0 (view)
Members with credit0 (view)